REGULATOR ŁADOWANIA BlueSolar MPPT 150/100-Tr VE.Can VICTRON Zobacz większe

REGULATOR ŁADOWANIA BlueSolar MPPT 150/100-Tr VE.Can VICTRON

SCC115110420

Nowy produkt

Regulator ładowania BlueSolar umożliwia ładowanie akumulatorów 12V oraz 24V.

Regulator automatycznie dostosowuje się do nominalnego napięcia akumulatora.

victron-energy-logo - Atlantic Cruising Yachts, LLC

Więcej szczegółów

This product is no longer in stock

1,691.87zł brutto(1,375.50zł netto)


 • Opis ogólny

  REGULATOR ŁADOWANIA BlueSolar MPPT 150/100-Tr VE.Can to urządzenie, które przetwarzania energii ze źródeł fotowoltaicznych w celu osiągnięcia optymalnego ładowania akumulatorów. Urządzenie oferuje niezwykłe możliwości, które umożliwiają pełne wykorzystanie energii słonecznej w najefektywniejszy sposób.

  Jedną z kluczowych cech tej ładowarki jest jej zdolność do doładowania akumulatorów nawet wtedy, gdy ich napięcie spadło do bardzo niskiego poziomu. Dzięki temu procesowi możliwe jest odzyskanie energii z głęboko wyczerpanych akumulatorów, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych parametrów pracy.

  Technologia śledzenia punktu maksymalnej mocy (MPPT) to kolejny znaczący atut tego urządzenia. Algorytm MPPT umożliwia efektywne przetwarzanie energii z paneli słonecznych, zapewniając maksymalną wydajność ładowania akumulatorów. Dzięki temu zyskujemy najwięcej energii z dostępnych źródeł, co ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach fotowoltaicznych.

  Wielość zastosowań to kolejny walor tej ładowarki. Może być używana w systemach fotowoltaicznych o różnych napięciach (150 V lub 250 V) i łączyć się z akumulatorami o różnych napięciach (12, 24 lub 48 V), dostarczając odpowiedni prąd ładowania, dostosowany do konkretnych potrzeb.

  Dla tych, którzy cenią elastyczność i spersonalizowane ustawienia, ładowarka MPPT VE.Can BlueSolar oferuje w pełni programowalne parametry ładowania. Można dostosować te ustawienia do różnych rodzajów akumulatorów, takich jak ołowiowo-kwasowe czy litowe, zapewniając im optymalne warunki pracy.

  Warto również podkreślić zdalne zarządzanie i konfigurację, które staje się coraz ważniejsze w dzisiejszych czasach. Za pomocą modułu Bluetooth i aplikacji VictronConnect można wygodnie sterować ładowarką, konfigurować jej ustawienia oraz monitorować parametry akumulatorów i paneli słonecznych. Dzięki temu użytkownik ma stały dostęp do istotnych informacji.

  Łączenie łańcuchowe to kolejna innowacyjna cecha tej ładowarki. Dzięki gniazdom CAN bus możliwe jest połączenie wielu ładowarek VE.Can BlueSolar w łańcuch, co umożliwia synchronizację i współpracę między nimi oraz przesyłanie danych do urządzenia monitorującego GX.

  Dane techniczne produktu
  Napięcie nominalne baterii [V]12/24/48 V
  Napięcie maksymalne paneli [V]150V
  Ładowanie absorpcyjne [V]14.4 / 28.8 / 43.2 / 57.6
  Ładowanie podtrzymujące [V]13.8 / 27.6 / 41.4 / 55.2
  Ładowanie wyrównawcze [V]16.2 / 32.4 / 48.6 / 64.8
  Znamionowy prąd ładowania [A]100
  Wydajność98%
  Zużycie własne [mA]35 / 20
  Wymiary295 x 216 x 103
  Waga4,5 kg
  Bezpieczeństwo przesyłki

  Nasze produkty zapakowane są w gruby karton, dodatkowo zabezpieczone folią. 

  GwarancjaUdzielamy 60-miesięcznej gwarancji na produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.
 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii