Pokaż 1 - 3 z 3 produktów
Zestawy solarne do grzania wody

Zestawy solarne do grzania wody

Doskonałej jakości zestawy solarne do grzania wody wykonane z najwyższej klasy wysokowydajnych komponentów. Każdy z zestawów jest kompletny i zawiera wszystko, co jest wymagane do zasilania bojlera elektrycznego o mocy dochodzącej do nawet 3 kW. Zestawy składają się z 4 lub 8 solidnych modułów polikrystalicznych odpornych na warunki atmosferyczne, przetwornicy oraz pełnego okablowania. Zmontowany zestaw jest od razu gotowy do pracy.

Ogniwa mogą być zamontowane na każdej powierzchni pozwalającej na niezakłócony dostęp do promieni słonecznych. Zestawy są niezawodne i trwałe, a rozpoczynają swoją pracę już z pierwszymi promieniami słońca. Poza tym są bardzo stabilne. Utrzymują swoje parametry elektryczne i są niewrażliwe na nagłe zmiany intensywności oświetlenia. To jest zasługą wysokiej jakości przetwornicy solarnej, która jest dokładnie dopasowana do każdego z zestawów. Okablowanie jest wystarczająco długie, aby połączyć panele znajdujące się na zadaszeniach z przetwornicą umieszczoną wewnątrz budynku.    

Zestawy do grzania wody w Twoim domu

Stworzenie przydomowej instalacji fotowoltaicznej posiada wiele zalet. Przynosi mnóstwo korzyści zarówno dla środowiska naturalnego, jak i użytkowników modułów. Wykorzystanie energii słonecznej produkowanej z OZE nie tylko umożliwia ograniczenie emisji dwutlenku węgla powstającego podczas spalania konwencjonalnych paliw kopalnych do atmosfery, ale również pozwala wygenerować znaczne oszczędności w związku ze zmniejszeniem się opłat za prąd. Zestaw do grzania wody doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. 

Moduły najwyższej jakości produkują prąd stały, który dzięki inwerterowi zamieniany jest na prąd zmienny. W ten sposób energia elektryczna powstała w wyniku działania paneli fotowoltaicznych, z powodzeniem może być wykorzystywana do zasilania urządzeń elektrycznych, które znajdują się w domu. Zestawy doskonale sprawdzają się do napędzania bojlerów ogrzewających wodę. Z tego względu będą idealnym rozwiązaniem w domach jednorodzinnych.

Zestawy fotowoltaiczne do grzania wody

Wszystkie elementy, jakie składają się na zestawy fotowoltaiczne do grzania wody, są produkowane z części najwyższej jakości, przystosowanych do działania w trudnych warunkach atmosferycznych. Zarówno moduły fotowoltaiczne, jak i przetwornica czy okablowanie są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu będą spełniały swoją funkcję przez długie lata. Zestaw fotowoltaiczny świetnie sprawdzi się w domkach letniskowych, w których woda ogrzewana jest za pomocą bojlera.