Pokaż 1 - 6 z 6 produktów
Zestawy 12V

Profesjonalne zestawy fotowoltaiczne 12 V

 

W zależności od potrzeb warto zaopatrzyć się w specjalne zestawy do wytwarzania energii elektrycznej ze światła słonecznego. Są to zestawy fotowoltaiczne 12 V. Ich cel jest bardzo prosty i zrozumiały nawet dla osób, dla których nowinki techniczne są zupełnie obcym zagadnieniem. Dzięki profesjonalnie wykonanym zestawom solarnym o napięciu 12 V możliwe jest dostarczenie zasilania do wszelkiej maści odbiorników elektrycznych. Zestawy takie przydają się jednakowo w przemyśle, w domu, czy też w miejscach, gdzie dostęp do klasycznych źródeł energii jest utrudniony, a nawet niemożliwy.

 

Co wchodzi w skład profesjonalnego zestawu fotowoltaicznego?

Wybór doskonałych jakościowo zestawów solarnych jest bardzo duży i każdy może dobrać dokładnie taki, jaki całkowicie spełni jego wymagania. Zestawy te mogą znajdować zastosowanie w różnych dziedzinach życia prywatnego i w przemyśle.

Dobierając zestaw, należy mieć na uwadze kilka czynników:

      cel, w którym będzie zestaw miał zastosowanie,

      jaka moc będzie wymagana,

      czy będzie wymagał zastosowania dodatkowych akcesoriów.

To są podstawowe kryteria, które pozwolą na prawidłowe dobranie zestawu solarnego. Czy warto zakupić wymagane podzespoły i samodzielnie skonstruować zestawy fotowoltaiczne 12 V? Z pewnością jest to dosyć trudne, nawet dla wprawnego konstruktora. Najlepszym wyjściem jest zaopatrzyć się w przygotowane i przetestowane zestawy dedykowane najczęstszym zastosowaniom. Są one profesjonalnie wykonane, poza tym, zakupując je w naszym sklepie, można liczyć na pełny serwis, montaż i fachowe doradztwo w tej materii.

 

Dedykowane zestawy fotowoltaiczne 12 V

Profesjonalnie przygotowane zestawy fotowoltaiczne, znajdujące się w ofercie są przeznaczone dla odbiorców o konkretnych oczekiwaniach:

      proste ogniwa fotowoltaiczna wraz z niezbędnym regulatorem do zasilania drobnych urządzeń przenośnych jak na przykład telefony komórkowe, ładowarki, czy tablety,

      zestawy z akumulatorem do zasilania urządzeń użytku domowego oraz przemysłowego jak na przykład domowe fontanny, oświetlenia parkingów, alejek, chodników i ogrodów,

      zestawy solarne do ładowania akumulatorów,

      uniwersalne zestawy fotowoltaiczna 12 V z zaawansowanymi urządzeniami sterującymi w postaci przystawek z wyświetlaczami,

Z bogatego asortymentu, jakim dysponuje profesjonalny sklep, można bez kłopotu wybrać zestaw solarny, który został skompilowany dokładnie do indywidualnych oczekiwań. Tyczy się to mocy zestawu wraz z niezbędnym jej zapasem, magazynu energii elektrycznej w postaci nowoczesnego i niezawodnego akumulatora, a także inteligentnego sterownika, który zabezpieczy zestaw przed przypadkowymi, czy też umyślnymi uszkodzeniami.

 

Czy warto inwestować w zestawy fotowoltaiczne 12 V?

Z pewnością warto zainwestować w zestaw fotowoltaiczny. Jak wiadomo, promieniowanie słoneczne i wynikająca z niego energia elektryczna jest całkowicie darmowa. Kiedy jest pogodny dzień i słońce powyżej horyzontu, dostęp do energii jest nieograniczony. Koszt zestawu ogranicza się jedynie do ceny jego zakupu. Jako że jest on profesjonalnie wykonany, można mieć pewność, jego bezproblemowej pracy.

Panele słoneczne, które wchodzą w zestawy fotowoltaiczne 12 V, panelami o doskonałych parametrach elektrycznych oraz użytkowych. Odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne, temperatury, czy niekorzystne czynniki mechaniczne. Są długowieczne pod warunkiem zachowywania wszystkich warunków bezpieczeństwa. Oczywiście są również całkowicie bezpieczne dla zasilanych odbiorników, jak i użytkownika, oczywiście pod warunkiem profesjonalnego montażu.

Warto zwrócić uwagę, że przy prawidłowym montażu i takiej samej pracy zestawy fotowoltaiczne 12 V doskonale się sprawują i dostarczają tyle energii elektrycznej, do jakiej zostały stworzone i przeznaczone. Energia słoneczna jest darmowa, więc najlepsze, co można zrobić, to zamienić ja na energię elektryczną i następnie ją zmagazynować. Znajdujące się w ofercie sklepu zestawy doskonale nadają się do tego celu.