Podkategorie

 • Zestawy z akumulatorem

  Zestawy solarne 12V z akumulatorem

  W naszej ofercie staramy się pokazać różne rozwiązania i systemy solarne, tak aby każdy
  z Państwa mógł znaleźć system odpowiedni do indywidualnych potrzeb i wymagań. Przedstawiamy zatem kompletne systemy solarne 12V z akumulatorem. To sprawne i wydajne zestawy które pozwolą na skuteczne zasilanie odbiorników o napięciu 12V. Przygotowane systemy solarne z akumulatorem zawierają wszystkie elementy niezbędne do stworzenia efektywnej instalacji solarnej. Tak, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się z korzyści płynących z korzystania z odnawialnego źródła energii. Rozwiązanie to charakteryzuje dużą wydajność i ergonomię użytkowania. Jest to również bardzo ekologiczne i ekonomiczny sposób pozyskiwania prądu, także jesteśmy przekonani że okaże się dobą inwestycją na lata.  Systemy solarne 12V z akumulatorem składają się z: monokrystalicznego panelu słonecznego wraz z akumulatorem, regulatorem ładowania prądu oraz odpornego na działanie warunków atmosferycznych kabla. Proponujemy także zestaw solarny 12V z akumulatorem oraz dodatkowym konektorem do połączeń równoległych. To niewielki dodatek i różnica cenowa, która może bardzo ułatwić działanie całego systemu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jesteśmy przekonani że znajdziecie Państwo odpowiadające Państwa wymaganiom systemy solarne 12V z akumulatorem.

 • Zestawy z regulatorem

  Panele słoneczne z regulatorem

  4sun to nowoczesne i efektywne rozwiązania dla Twojego domu i firmy. Oferujemy Państwu szeroką gamę wyposażenia solarnego, w tym zestawieniu znajduje się bardzo wydajna bateria słoneczna
  z regulatorem
  . Nasze ceny zaskakują swoja konkurencyjnością, to atrakcyjna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji – zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Szeroki wybór pozwoli Państwu dobrać panele słoneczne z regulatorem idealne do Państwa potrzeb.  Każda dostępna w naszej ofercie bateria słoneczna z regulatorem odznacza się wysoką jakością uzyskaną dzięki zastosowaniu najlepszych ogniw monokrystalicznych, zapewniających bardzo dobrą wydajność instalacji. Panele słoneczne z regulatorem dostępne w naszej ofercie są niezawodne i całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych. Oferujemy baterie solarne wraz z niezbędnymi akcesoriami, jak regulatorem ładowania czy konektorem szeregowym. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na uzyskanie najlepszych cech produktu – to dlatego nasze baterie słoneczna z regulatorem w zestawie i atrakcyjnej cenie cieszy się taką popularnością.  Jeżeli zastanawiają się Państwo który system solarny sprawdzi się u Państwa najlepiej z chęcią udzielimy Państwu wskazówek i odpowiemy nawet na te najbardziej dociekliwe pytania. W naszym asortymencie znajduje się między innymi bateria słoneczna z regulatorem o mocy 12v. To ją polecamy najczęściej klientom poszukującym skutecznych i wydajnych rozwiązań do zasilania oświetlenia ogrodowego czy ładowania akumulatora. Mamy również atrakcyjne propozycje dla tych z Państwa, którzy chcą stworzyć instalacje fotowoltaiczne na dachu swojego domu. Mamy w ofercie panele słoneczne z regulatorem, które umożliwią jak najlepsze wykorzystanie każdego promienia słonecznego. Cennik umieszczamy poniżej – znajdziecie w nim Państwo zarówno baterie słoneczna z regulatorem do 500 złotych, jak i panele słoneczne z regulatorem o większej mocy. Na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie które nie nadwyręży Państwa budżetu, a będzie dobrą inwestycją.  Zapraszamy Państwa do kontaktu, wszystkich kórzy posukują autonomicznych systemów zasilania dla domów, ogrodów działkowyc, łodzi czy kamperów. Bateria słoneczna z regulatorem to najlepszy wybór, który sprawdzi się w każdych warunkach.

na stronę
Pokaż 1 - 21 z 33 produktów
Zestawy 12V

Systemy solarne 12V