panele_sloneczne_firma_tanio

Panele słoneczne i akcesoria. Odwiedź nas w Warszawie.

Firma 4SUN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S p.K. właściciel serwisu 4sun.eu jest bezpośrednim dystrybutorem wszelkich komponentów związanych z jedną z najpopularniejszych dziedzin pozyskiwania energii odnawialnej, jaką niewątpliwie jest fotowoltaika.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem

paneli słonecznych w Polsce. Dzięki zastosowaniu ogniw monokrystalicznych nasze panele słoneczne wyróżniają się większą sprawnością uzyskiwaną z jednego m2 niż np: panele polikrystaliczne.

Zajmujemy się dystrybucją

modułów monokrystalicznych od 2009r. Nasze baterie słoneczne dostarczamy do klientów indywidualnych, gmin, szkół, firm prywatnych, instalatorów, Instytucji i organizacji państwowych itp.

Zapewniamy wysoką jakość

wykonania naszych paneli oraz bezpieczną przesyłkę. Nasze produkty idealnie sprawdzają się w montażu na kamperach, łodziach, kempingach, ogródkach działkowych, systemach alarmowych, znakach, a także do zasilania wielu innych autonomicznych systemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Zadowolenie naszych Klientów

jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

panele_sloneczne_firma_tanio

Dbamy o nasz świat

Nasz firma uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności biznesu Firma Przyjazna Naturze.