Pokaż 1 - 14 z 14 produktów
Turbiny wiatrowe

Urządzenie, które zamienia energię kinetyczną wiatru w pracę mechaniczną w postaci ruchu obrotowego to właśnie turbina wiatrowa. Stanowi ona jeden z najważniejszych elementów elektrowni wiatrowej. Wszystkie turbiny posiadają wirnik, który składa się z łopat oraz piasty umieszczonej na przedniej części gondoli. Na głównym wale, który wspiera się na dwóch łożyskach umieszczony jest wirnik. Do generatora energia jest przenoszona przez wał, dzięki przekładni. W efekcie końcowym przekształcana jest ona w energię elektryczną.

Rodzaje turbin wiatrowych

-turbiny o pionowej osi obrotu

-rotorowe Savoniusa

-bębnowe

-typu tornado

-Darrieusa

-karuzelowe

-turbiny śmigłowe o poziomej osi obrotu

-jednopłatowe

-dwupłatowe

-trójpłatowe

-wielopłatowe

Korzyści turbiny wiatrowej

Turbiny wiatrowe mają wiele zalet, które sprawiają, że klienci przekonują się do zdecydowania się na właśnie taki zakup. Są one bardzo ekologiczne, nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, ponieważ nie wytwarzają, żadnych trujących związków ani nie zostają z nich żadne odpady. Korzystają one ze źródeł odnawialnych, dzięki czemu klient oszczędza na paliwie. Mogą być one również postawione na terenach rolniczych. Jest to rozwiązanie, które jest korzystne zarówno dla klienta jak i dla świata.

Dlaczego nasza marka?

Jest wiele rodzajów oraz typów turbin wiatrowych do wyboru. Istnieje wiele wag, średnic, mocy, napięcia itp. U nas znajdziesz asortyment, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz wykonany jest z najlepszej jakości materiałów. Jesteśmy zaufaną firmą i wiele klientów jest zadowolonych z naszych produktów. Nasi specjaliści z pewnością pomogą w doborze wybranego przez Ciebie towaru.