Regulator ładowania VICTRON ENERGY SmartSolar MPPT 100/50 Zobacz większe

Regulator ładowania VICTRON ENERGY SmartSolar MPPT 100/50

SCC110050210

Nowy produkt

Firma Victron Energy to holenderski producent urządzeń do przetwarzania energii elektrycznej z siedzibą w Almere, który może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się między innymi sinusoidalne inwertery, systemy Multi, czyli sinusoidalne inwertery połączone z ładowarką, konwertery DC/DC, przełączniki transferowe, monitory baterii i wiele więcej.

victron-energy-logo - Atlantic Cruising Yachts, LLC

Więcej szczegółów

655.28zł brutto(532.75zł netto)


 • Opis ogólny

  Ładowarka SmartSolar MPPT to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na efektywne pozyskiwanie energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych i magazynowanie jej w akumulatorach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, ładowarka SmartSolar jest w stanie maksymalizować ilość pozyskiwanej energii i przesyłać ją w inteligentny sposób w celu pełnego naładowania akumulatorów w jak najkrótszym czasie. Ponadto, SmartSolar dba o akumulatory, co pozwala na wydłużenie ich żywotności.

  Regulator ładowania SmartSolar jest w stanie doładować nawet poważnie wyczerpany akumulator, działając już przy zerowym poziomie napięcia, pod warunkiem że ogniwa nie są trwale zasiarczone lub nie uległy innemu uszkodzeniu.

  Dzięki technologii MPPT, ładowarka stale monitoruje napięcie i wyjściowe natężenie prądu paneli fotowoltaicznych, co pozwala na gwarantowane pozyskanie i zmagazynowanie każdej porcji dostępnej energii. MPPT jest szczególnie skuteczny w przypadku częściowego zachmurzenia lub ciągłych zmian natężenia światła.

  Dodatkowo, ładowarka SmartSolar MPPT umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie jej funkcjami za pomocą wbudowanego Bluetooth Smart i aplikacji VictronConnect. Jeśli instalacja jest podłączona do portalu Victron Remote Management (VRM), zapewnia dostęp do pełnej mocy MPPT z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie. Obie usługi są dostępne bezpłatnie. W przypadku instalacji zdalnych, nawet gdy nie ma w pobliżu podłączenia do internetu lub sygnału telefonicznego, można monitorować ładowarkę MPPT po sparowaniu przez Bluetooth z urządzeniem LoRaWAN, które jest dostępne jako opcja i działa w rozległej sieci o dużym zasięgu.

  Najważniejsze cechy
  • Wejście PV DC do 100 V
  • ​Wyjście nominalne 50 A: napięcie nominalne: 12 lub 24 V
  • Szybkie przełączanie się w tryb MPPT
  • Idealny dla akumulatorów baterii / akumulatorów: litowo-jonowych polimerowych, litowo-jonowych LiFePO4 czyli LFP, litowo-jonowych manganowych, litowo-jonowych innych, FLA, dowolnych akumulatorów / baterii akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w tym akumulatorów / baterii akumulatorów w technologii AGM oraz żelowych czyli GEL.
  • Regulator po przeprogramowaniu może być stosowany także dla dowolnych innych akumulatorów / baterii akumulatorów.
  • Idealny do zastosowania w solarnym oświetleniu ulicznym/parkowym (sprawdzony w dziesiątkach tysięcy lamp na świecie)
  • Kompensacja temperaturowa baterii
  • Wysoka efektywność: 98%
  • Idealny dla modułów fotowoltaicznych / baterii słonecznych / paneli słonecznych: polikrystalicznych, monokrystalicznych, amorficznych, cienkowarstwowych, wykonanych w technologii CIS, CIGS połączonych szeregowo (napięcie rozwarcia szeregu modułów fotowoltaicznych, elektrowni słonecznej nie może przekraczać maksymalnego napięcia regulatora)
  Dane techniczne produktu
  Nominalne napięcie systemu12/24V
  Prąd znamionowy ładowania50A
  Prąd znamionowy rozładowania50A
  Max moc wejściowa PV700W/1400W 
  Automatyczne odłączanie obciążeniaTak
  Max napięcie wejściowe100V
  Wydajność98%
  Maks. ciągły prąd obciążenia50A
  Temperatura pracy-30 do + 60 ° C (pełna moc znamionowa do 40 ° C)
  Wymiary130 x 186 x 70mm
  Kategoria ochronyIP43 (komponenty elektroniczne), IP22 (obszar połączeń)
  Waga1,25 kg
  Bezpieczeństwo przesyłki

  Nasze produkty zapakowane są w gruby karton, dodatkowo zabezpieczone folią. 

  GwarancjaUdzielamy 60-miesięcznej gwarancji na produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: