na stronę
Pokaż 1 - 21 z 40 produktów
Akcesoria

Akcesoria do regulatorów ładowania

Akcesoria do oferowanych regulatorów solarnych zawierają bardzo wiele dodatków przydatnych każdemu na wycieczce, czy biwaku. Każde z akcesoriów jest stworzone dla określonych typów regulatorów i doskonale z nim współpracuje. W zależności od rodzaju regulatora można liczyć na dodatkowe czujniki poziomu cieczy, które przydają się na wycieczce kamperem, czy wyświetlacze podstawowych parametrów zasilania z baterii słonecznych.

Regulatory ładowania - dostępne akcesoria

Dostępne są sterowniki radiowe, czy dedykowane okablowanie ułatwiające znacznie podłączenie regulatora z akumulatorem i zestawem fotowoltaicznym. Można również wyposażyć swój zestaw zasilania solarnego w dodatkowe czujniki temperatury.

Do akcesoriów należą również oprawy halogenowe o różnych mocach, które zapewnią oświetlenie w podróży, czy podczas biwaku. Bogaty wybór akcesoriów z pewnością spełni oczekiwania każdej przezornej osoby, którą zabezpieczy przed nieprzewidzianymi przygodami, gdziekolwiek się uda. Z mnogości oferowanych akcesoriów każdy wybierze coś dla siebie.