MODUŁ BATERII SOFARSOLAR BTS 5K

BTS 5K

Nowy produkt

BTS 5K to moduł wysokonapięciowego akumulatora, który jest wykorzystywany do budowy nowoczesnych i inteligentnych magazynów energii BTS E5-E20 o użytecznej pojemności od około 5 do blisko 20 kWh.

Inwertery Sofar - PVGroup.pl - Wszystko do fotowoltaiki

Więcej szczegółów

7,792.68zł brutto(6,335.51zł netto)


 • Opis ogólny

  BTS 5K to moduł wysokonapięciowego akumulatora, który jest wykorzystywany do budowy nowoczesnych i inteligentnych magazynów energii BTS E5-E20 o użytecznej pojemności od około 5 do blisko 20 kWh. Do pracy wymagane jest połączenie z jednostką sterującą BTS 5K-BDU.

  Magazyny energii BTS E5-E20 składają się z wysokonapięciowych akumulatorów w liczbie od 1 do 4, wykonanych w technologii LiFePo4, i zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu jako domowy magazyn energii. Są one kompaktowe i proste w obsłudze, a także współpracują z falownikami hybrydowymi marki Sofar, HYD i ME. Banki energii BTS to doskonałe rozwiązanie, które sprzyja zwiększaniu autokonsumpcji energii

  Dane techniczne produktu
  ModelBTS 5K-BDU
  Technologia akumulatoraLitowo-jonowy
  Skalowalność bateriido 4 jednostek
  Wymiary [mm]708 x 200 x 170
  Waga50kg
  Pojemność użyteczna baterii [kWh]4.75

  Cechy

  • Konstrukcja jest modułowa i zintegrowana, co ułatwia transport i instalację. Możliwe jest elastyczne skalowanie pojemności akumulatorów, z zakresu od 1 do 4 modułów BTS 5K. Włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą jednego przycisku. Optymalizacja pakietu umożliwia osiągnięcie maksymalnej energii akumulatora, a tryb uśpienia zapewnia niskie zużycie własne. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie dla falowników ME/HYD 5K...20KTL-3PH.
  Gwarancja

  Udzielamy 120-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonani

 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii