JEDNOSTKA STERUJĄCA SOFARSOLAR BTS 5K-BDU

BTS 5K-BDU

Nowy produkt

Moduł sterujący BTS 5K-BDU pełni funkcję kontrolną dla zestawów wysokonapięciowych akumulatorów BTS 5K, które składają się z akumulatorów LiFePo4 w liczbie od 1 do 4. Zestawy te są wykorzystywane do budowy nowoczesnych i inteligentnych magazynów energii BTS E5-E20 o użytecznej pojemności od około 5 do blisko 20 kWh.

Inwertery Sofar - PVGroup.pl - Wszystko do fotowoltaiki

Więcej szczegółów

1,378.05zł brutto(1,120.37zł netto)


 • Opis ogólny

  Moduł sterujący BTS 5K-BDU pełni funkcję kontrolną dla zestawów wysokonapięciowych akumulatorów BTS 5K, które składają się z akumulatorów LiFePo4 w liczbie od 1 do 4. Zestawy te są wykorzystywane do budowy nowoczesnych i inteligentnych magazynów energii BTS E5-E20 o użytecznej pojemności od około 5 do blisko 20 kWh. Magazyny energii te są przeznaczone dla zastosowań domowych i cechują się kompaktową i łatwą w obsłudze konstrukcją. Zestawy BTS 5K współpracują z falownikami hybrydowymi marki Sofar, HYD oraz umożliwiają zwiększenie autokonsumpcji energii.

  Dane techniczne produktu
  ModelBTS 5K-BDU
  Technologia akumulatoraLitowo-jonowy
  Skalowalność bateriido 4 jednostek
  Wymiary [mm]708 x 200 x 170
  Masa [kg]7.5
  Typ komunikacjiCAN

  Cechy

  • Modułowy i zintegrowany moduł charakteryzuje się łatwą transportowalnością i instalacją. Elastyczność pojemności akumulatorów pozwala na rozbudowę w zakresie od 1 do 4 modułów BTS 5K. Włączenie i wyłączenie urządzenia jest możliwe za pomocą jednego przycisku. Optymalizacja pakietu zapewnia maksymalną ilość energii akumulatora. Niskie zużycie własne akumulatora występuje w trybie uśpienia. Moduł został zaprojektowany specjalnie dla falowników HYD 5K...20KTL-3PH.
  Gwarancja

  Udzielamy 120-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii