FoxESS BMS Zobacz większe

FoxESS BMS

FoxESS BMS

Nowy produkt

FoxESS BMS jednostka sterująca modułem bateryjnym - przeznaczony do pracy w układach magazynów energii. BMS jest to system zarządzania i kontroli modułów bateryjnych w systemie instalacji PV z magazynem energii. Urządzenie zwiększa bezpieczeństwo ogniw przed skutkami nierównomiernego doładowywania, rozładowania, przeładowania i przegrzania. 

FoxESS AIO 3F 10.0kW Centrum Energii Odnawialnej - fotowoltaika i led dla Twojego domu

Więcej szczegółów

This product is no longer in stock

1,308.94zł brutto(1,064.18zł netto)


 • Opis ogólny

  FoxESS BMS jednostka sterująca modułem bateryjnym - przeznaczony do pracy w układach magazynów energii. BMS jest to system zarządzania i kontroli modułów bateryjnych w systemie instalacji PV z magazynem energii. Urządzenie zwiększa bezpieczeństwo ogniw przed skutkami nierównomiernego doładowywania, rozładowania, przeładowania i przegrzania. 

  Urządzenie dedykowane do modułów bateryjnych Mira HV25

  Dane techniczne produktu
  ModelFoxEss BMS
  Zakres napięcia roboczego60 - 500 V
  Maksymalny prąd ładowania/rozładowania50 A / 50 A
  Dokładność pomiaru izolacji5% @ ≤100KΩ
  Aktualny zakres pomiarowy-65 A ~+65 A
  Interfejsy komunikacyjneRS485 / CAN
  Sprawność ładowania/rozładowania98 %
  Temperatura pracy-10 ~+50°C
  Wymiary420x480x122 mm
  Waga8,3 kg

  Stabilna, wiarygodna i globalna marka

  Fox to globalny lider w dziedzinie inwerterów słonecznych i rozwiązań do magazynowania energii projektowanych przez ekspertów z tej dziedziny. Za FoxESS stoi ogromne doświadczenie i kapitał Tsinghan Group. To światowy gigant na rynku niklu i stali nierdzewnej z historią budowaną przez 40 lat. 70 000 pracowników, 38 mld USD obrotu i 329 pozycja na liście 500 największych firm świata.

  Kompletna gama produktów

  W ofercie FoxESS można znaleźć pełny asortyment produktów od falowników stringowych o mocach 0,7 do 25 kW, poprzez falowniki hybrydowe, kontrolery ładowania, aż po baterie litowo-jonowe oraz wyłączniki przeciwpożarowe S-BOX dwu i czterostringowe!

  Polskie wsparcie techniczne i serwisoweZespół specjalistów FoxESS od 12 lat zdobywa doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki na światowym rynku. Wsparcie techniczne produktów FoxESS dostępne na terenie całego kraju, serwis falowników odbywa się w siedzibie w Gliwicach. Firma posiada własne stanowisko serwisowe, gdzie dodatkowo szkoleni są pracownicy instalatorów fotowoltaiki.
  Komponenty najlepszych dostawców

  Wybrane przez firmę komponenty produkcji japońskiej i koreańskiej, uznanych na świecie centrów jakości, stanowią w produktach FoxESS ponad 20% całkowitego kosztu komponentów elektrycznych! Firma wypracowała skuteczne procedury pozwalające weryfikować i kontrolować jakość komponentów i wiarygodność ich dostawców na każdym etapie.

  Gwarancja

  Udzielamy 60-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii