Bateria FoxESS HV2500 2.5kWh

FoxESS HV2500

Nowy produkt

Mira HV25 to wysokowydajny, skalowalny moduł akumulatorowy. Modułowa konstrukcja zapewnia maksymalną elastyczność użytkowania, dzięki czemu rozwiązanie jest odpowiednie do szerokiego zakresu zastosowań w zakresie magazynowania energii. Dodatkowe akumulatory mogą być instalowane szeregowo, co pozwala na maksymalne zmagazynowanie 19,66kWh.

FoxESS AIO 3F 10.0kW Centrum Energii Odnawialnej - fotowoltaika i led dla Twojego domu

Więcej szczegółów

This product is no longer in stock

3,321.14zł brutto(2,700.11zł netto)


 • Opis ogólny

  Mira HV25 to wysokowydajny, skalowalny moduł akumulatorowy. Modułowa konstrukcja zapewnia maksymalną elastyczność użytkowania, dzięki czemu rozwiązanie jest odpowiednie do szerokiego zakresu zastosowań w zakresie magazynowania energii. Dodatkowe akumulatory mogą być instalowane szeregowo, co pozwala na maksymalne zmagazynowanie 19,66kWh. Instalacja jest prosta dzięki rozwiązaniu typu „plug and play”, pozwalając zaoszczędzić czas.

  Żywotność baterii FoxESS HV2500 wynosi powyżej 6000 cykli, co jest wynikiem świetnym, jak na tego typu urządzenia. Akumulator posiada typowe rozmiary do zabudowy w szafach typu Rack. Zakres temperatury, w której może z powodzeniem spełniać swoją funkcję wynosi od -10 do +50°C. Bateria FoxESS HV2500 współpracuje zarówno z sieciami 1-fazowymi i 3-fazowymi. Komunikacja odbywa się natomiast za pomocą złącza CAN/RS485.

  Dane techniczne produktu
  ModelHV2500
  Pojemność 2,5kWh
  Rozbudowado 19,66 kWh
  Sprawność ładowania/rozładowania 98%
  Głębokości rozładowania90% 
  Temperatura pracy-10 - 50°C
  KomunikacjaCAN
  Żywotność>4000cykli
  Stopień ochronyIP21
  Wymiary440*420*122mm
  Waga26kg

  Stabilna, wiarygodna i globalna marka

  Fox to globalny lider w dziedzinie inwerterów słonecznych i rozwiązań do magazynowania energii projektowanych przez ekspertów z tej dziedziny. Za FoxESS stoi ogromne doświadczenie i kapitał Tsinghan Group. To światowy gigant na rynku niklu i stali nierdzewnej z historią budowaną przez 40 lat. 70 000 pracowników, 38 mld USD obrotu i 329 pozycja na liście 500 największych firm świata.

  Kompletna gama produktów

  W ofercie FoxESS można znaleźć pełny asortyment produktów od falowników stringowych o mocach 0,7 do 25 kW, poprzez falowniki hybrydowe, kontrolery ładowania, aż po baterie litowo-jonowe oraz wyłączniki przeciwpożarowe S-BOX dwu i czterostringowe!

  Polskie wsparcie techniczne i serwisoweZespół specjalistów FoxESS od 12 lat zdobywa doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki na światowym rynku. Wsparcie techniczne produktów FoxESS dostępne na terenie całego kraju, serwis falowników odbywa się w siedzibie w Gliwicach. Firma posiada własne stanowisko serwisowe, gdzie dodatkowo szkoleni są pracownicy instalatorów fotowoltaiki.
  Komponenty najlepszych dostawców

  Wybrane przez firmę komponenty produkcji japońskiej i koreańskiej, uznanych na świecie centrów jakości, stanowią w produktach FoxESS ponad 20% całkowitego kosztu komponentów elektrycznych! Firma wypracowała skuteczne procedury pozwalające weryfikować i kontrolować jakość komponentów i wiarygodność ich dostawców na każdym etapie.

  Gwarancja

  Udzielamy 60-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 0 zł!

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  - akumulatory powyżej 50Ah (np. 100Ah,150Ah),

  - panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

  W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

  W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.

  Termin i sposób dostawy

  Kurier – czas dostawy do 2 dni roboczych w godzinach 9-17

Produkty w tej samej kategorii