Wyświetlacz zbiornika ścieków Zobacz większe

Wyświetlacz zbiornika ścieków

5313

Nowy produkt

187,00zł brutto(152,03zł netto)


Złóż zamówienie i opłać do godz. 15:00, a dostawę kurierem DPD otrzymasz już następnego dnia roboczego po wysyłce. Zamów w ciągu:
Godz.
Min.
Sec.
 • Opis ogólny
  • Wyświetlacze zbiornika VOTRONIC zostały zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru poziomu i są odpowiednie dla każdego materiału zbiornika i wielkości zbiornika. Jednostki różnią się rozmieszczeniem trójkolorowych diod świecących na końcach zasięgu i symbolach nadrukowanych na przednim panelu.
  • Poziomy w zbiornikach są przedstawione w postaci jasno ustawionego paska świetlnego z 10 diodami elektroluminescencyjnymi w trzech kolorach, co pozwala na wygodne odczytywanie poziomów w zbiorniku. Wyświetlacze pracują nieprzerwanie, ponieważ wyniki pośrednie są wyświetlane w zmiennej jasności. W ten sposób można jednocześnie dostrzec tendencje. Podczas tankowania i opróżniania zbiorników, stale podnoszony lub zrzucany wyświetlacz pokazuje bezpośredni obraz chwilowego poziomu pozwalający na pełną kontrolę procedury. Również ciągła praca wyświetlacza przyczynia się do tego sterowania. Po naciśnięciu przycisku wyświetlacz można włączyć lub wyłączyć, lub wyłącza się automatycznie po ok. 10 minut.
  • Wyświetlacze są wykonywane w wersji panelowej pasującej do systemu modułowego VOTRONIC. Wygląd (identyczna wysokość 85 mm) jest dostosowany do innych wyświetlaczy VOTRONIC. Oczywiście istnieje możliwość modernizacji pojedynczego wyświetlacza w pojeździe. Niewielkie wymiary przedniego panelu i szczególnie niewielka głębokość montażowa wynosząca zaledwie 15 mm umożliwiają instalację w niemal dowolnym miejscu. Dzięki temu przestrzeń do przechowywania, która znajduje się z tyłu, może być dalej wykorzystywana.
  • Urządzenia są chronione przed odwrotną baterią i przeciążeniem i można je łatwo podłączyć do tylnej części urządzenia za pomocą śrub zaciskowych. Instrukcja montażu i obsługi, jak również uchwyt wiertarski do wycięcia mebli, są zawarte w standardowym zakresie dostawy. Wyświetlacze te nadają się do pracy 12 V i 24 V
  Dane techniczne produktu
  Model Sewage Water Tank Display S
  Nominalne napięcie systemu [V] 12/24
  Pobór prądu (zależny od podświetlenia) [mA] 1 - 30
  Wymiary [mm] 47 x 85 x 20
  Wymiary montażowe[mm] 29 x 63 x 18
  Waga [g] 25
  Zgodność z CE, E-Test (EMV/Automotive Regulations)
  Gwarancja

  Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • Brak recenzji użytkowników.

  Napisz opinie

  Wyświetlacz zbiornika ścieków

  Wyświetlacz zbiornika ścieków

 • Koszty i czas dostawy

  Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł!

  Forma dostawy Zamówienia do 500 zł Zamówienia od 500 zł
  Płatność z góry Płatność przy odbiorze Płatność z góry Płatność przy odbiorze
  Kurier DPD
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych
  od momentu nadania przesyłki
  14,99 zł 16,99 zł - -

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  -akumulatory powyżej 100Ah (np. 120Ah,150Ah),

  -panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Rekomendowane do Wyświetlacz zbiornika ścieków