Regulator MPP165 DUO DIG z LCD S Zobacz większe

Regulator MPP165 DUO DIG z LCD S

Nowy produkt

Wysokiej jakości regulator MPP165 DUO DIG marki Votronic dedykowany dla kamperów, przyczep kempingowych i jachtów. Wyświetlacz LCD pokazuje podstawowe parametry pracy systemu solarnego.

Więcej szczegółów

682.11zł brutto(554.56zł netto)


Złóż zamówienie i opłać do godz. 15:00, a dostawę kurierem DPD otrzymasz już następnego dnia roboczego po wysyłce. Zamów w ciągu:
Godz.
Min.
Sec.
 • Opis ogólny
  • Zestaw składający się z wysokiej jakości regulatora MPP165 DUO DIG i wyświetlacz LCD S Solar Computer S marki VOTRONIC
  • Produkty wyprodukowane przez niemiecką firmę VOTRONIC mającej ponad 30 letnie doświadczenie w dostarczaniu urządzeń elektronicznych do pojazdów mobilnych, kamperów, przyczep itp.
  Dane techniczne produktu
  .................................................................................Regulator ładowania
  ModelMPP165 DUO DIG
  Nominalne napięcie systemu [V]12
  Maksymalna moc wejściowa modułu [Wp]165
  Maksymalny prąd modułu solarnego [A]10
  Maksymalne napięcie modułu solarnego [V]50
  Ładowanie Baterii I/II max [A]11.8 / 1.0
  Charakterystyka linii ładowaniaIU1oU2
  Działa z akumulatoramiKwasowy/ołowiowo-kwasowy, żelowy, AGM, LiFePO4
  Pobór prądu w trybie uśpienia [A]0,004
  Ochrona przed przeładowniemTAK
  Ochrona przed prądem wstecznymTAK
  Filtr tłumienia sieciTAK
  Ilość ładujących gniazd2
  Ochrona przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciemTAK
  Połączenie dla czujnika temperaturyTAK
  Rekompensuje napięcie stracone na kablach ładującychTAK
  Połaczenie dla LCD-Solar-Computer STAK
  Posiada możliwość połączenia EBLTAK
  Temperatura pracy [°C]-20 do +45 [°C]
  Wymiary [mm]131 x 40 x 77
  Waga [g]190
  .................................................................................Wyświetlacz
  ModelLCD-Solar-Computer S
  Nominalne napięcie systemu [V]12/24
  Pobór prądu (zależny od podświetlenia) [mA]3 - 30
  WyświetlaczLC wyświetlacz z określonymi segmętami
  Wyświetlane wartościW, A, V, Ah, Wh
  Zakres pomiarowy [Wp]20 -990
  Wymiary [mm]80 x 85 x 25
  Wymiary montażowe[mm]66 x 72 x 22
  Waga [g]55
  Zgodność zCE, E-Test (EMV/Automotive Regulations)
  Funkcje
  • O 10-30% zwiększony prąd ładowania MPP w porównaniu z konwencjonalnymi regulatorami, dzięki ultranowoczesnej technologii regulacji (mikroprocesor) (sprawność> 95 %). Przewaga ta jest widoczna przede wszystkim w chłodniejszych warunkach, takich jak mgła, zachmurzenie rozpraszające światło (zima).
  • Modyfikowalne charakterystyki liniowe ładowania lub optymalne ładowanie akumulatorów ołowiowych-żelowych-/dryfit, AGM/z włókni (fleece) lub kwasowych/kwasowo-ołowiowych oraz akumulatorów LiFePO4 (patrz tabela 1).
  • Stabilne napięcie ładowania jest regulowane w taki sposób, aby wykluczyć przeładowanie akumulatorów.
  • Dwa złącza ładowania akumulatora: Automatyczne ładowanie głównego akumulatora pokładowego (BOARD I) oraz ładowanie wspomagające i ładowanie podtrzymujące (maks. 1A) akumulatora rozruchowego (Start II), obejmujące zabezpieczenie przed przeładowaniem.
  • ‎Ładowanie bezobsługowe: Standardowe zabezpieczenie przed przeładowaniem, przegrzaniem, prądem cofającym się rozładowującym akumulator i przed odwróconą polaryzacją (w przypadku niewystarczającej energii słonecznej np. zaćmienie, noc itd.).
  • Płynna i równoczesna praca: Śledzenie charakterystyki liniowej ładowania, również w przypadku jednoczesnej pracy wielu odbiorników.
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem: Ograniczanie prądu ładowania akumulatora w przypadku nadmiernej energii słonecznej i w przypadku pełnego naładowania akumulatora. Natychmiastowe ładowanie w przypadku poboru energii, zapewniające utrzymywanie akumulatora w najlepszym możliwym stanie naładowania.
  • Charakterystyka ładowania „IU1oU2”: Zadane ładowanie boost (impulsowe) (U1) zapobiegające szkodliwej akumulacji kwasu (ołowiowy) i ładowanie equalization (wyrównujące) dla poszczególnych ogniw akumulatora (ołowiowy i litowy). Następnie ładowanie podtrzymujące (U2).
  • Kompensacja długości przewodu: Automatyczna kompensacja straty napięcia na przewodzie zasilanącym.
  • Pokładowy filtr tłumiący sieci: Bezproblemowe współdziałanie z generatorami wiatrowymi, spalinowymi, sieciowymi, dynamo itd.
  • Pomiar wyjścia dla EBL, możliwe używanie elektrobloku w części mieszkalnej pojazdu: Pozwala na wygodne rozwiązanie w postaci używania wyświetlacza odczytu prądu (PV), zainstalowanego na elektrobloku, w celu nadzoru systemu fotowoltaicznego (PV).
  • Złącze dla czujnika temperatury akumulatora (produkt nr 2001): ( Do kupienia Oddzielnie)
  • Akumulatory ołowiowe: W przypadku niskich temperatur zewnętrznych, pełne ładowanie słabego akumulatora jest usprawnione poprzez automatyczne dostosowanie napięcia ładowania do temperatury akumulatora i w przypadku wysokich temperatur, zapobiega niepożądanemu gazowaniu i obciążaniu akumulatora.
  • Akumulatory LiFePO4: Zabezpieczenie akumulatora w przypadku wysokich i szczególnie niskich temperatur.
  • Silnie zalecane, jeśli w czasie pracy możliwy jest spadek temperatury poniżej 0 °C.
  Wyświetlacz LCD SOLAR COMPUTER S
  • Ile energii naprawdę dostarcza mój układ słoneczny? Czy moduły solarne są zacienione lub zabrudzone, czy coś jest nie tak? Urządzenie do pomiaru energii słonecznej LCD SOLAR COMPUTER S daje odpowiedź na te pytania. Po podłączeniu do sterowników ładowania słonecznego VOTRONIC serii SR i MPP, żądana informacja jest podawana kompleksowo i natychmiast.
  • Wyświetlacz solarny można podłączyć do sterownika w dowolnym momencie, a także później, ponieważ regulator ładowania słonecznego VOTRONIC jest gotowy do podłączenia w celu uzyskania wymaganych sygnałów. W związku z tym połączenie jest niezwykle proste.
  • Przejrzysty układ wartości pomiarowych na wyświetlaczu i łatwa obsługa poprzez naciśnięcie przycisku umożliwiają lepszą kontrolę i korzystanie z układu słonecznego. Wyświetlacz jest wyposażony w podświetlenie tła (przełączane). Czytelność wartości jest więc bardzo dobra, nawet w dużej odległości i przy wszystkich warunkach oświetleniowych.
  • Dopasowany do systemu modułowego VOTRONIC, wyświetlacz cyfrowy jest wykonywany w wersji panelowej. Wygląd i mechanika (identyczna wysokość 85 mm) są dostosowane do innych modułów wyświetlacza. Niewielkie wymiary przedniego panelu i szczególnie niewielka głębokość montażowa wynosząca zaledwie 18 mm umożliwiają instalację w niemal dowolnym miejscu. Jeśli montaż wyświetlacza ciekłokrystalicznego nie jest pożądany, odpowiednia obudowa jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe. Urządzenie jest gotowe do podłączenia do regulatorów solarnych. W zestawie dołączony jest kabel połączeniowy o długości 5m.
  Gwarancja

  Udzielamy 36-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Gwarantujemy, że nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z aktualnymi wymogami europejskich norm bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne w zakresie materiałów i wykonania.

 • Brak recenzji użytkowników.

  Napisz opinie

  Regulator MPP165 DUO DIG z LCD S

  Regulator MPP165 DUO DIG z LCD S

  Wysokiej jakości regulator MPP165 DUO DIG marki Votronic dedykowany dla kamperów, przyczep kempingowych i jachtów. Wyświetlacz LCD pokazuje podstawowe parametry pracy systemu solarnego.

 • Panele słoneczne

  Koszty i czas dostawy

  *Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł!

  Forma dostawyZamówienia do 500 złZamówienia od 500 zł
  Płatność z góryPłatność przy odbiorzePłatność z góryPłatność przy odbiorze
  Kurier DPD
  Czas dostawy: 1-2 dni roboczych
  od momentu nadania przesyłki
  14,99 zł16,99 zł--

  *Darmowa wysyłka nie obejmuje produktów takich jak:

  -akumulatory powyżej 100Ah (np. 120Ah,150Ah),

  -panele słoneczne powyżej 200W (np. 270W,280W).

  Dostawa wyłącznie na terenie Polski.

Rekomendowane do Regulator MPP165 DUO DIG z LCD S

Produkty w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: